Web Hosting

Web Hosting

Hosting Nedir ?

 

Hosting ‘in Domain adresimizi barındırmak için kullanılmaktadır.Domain adımızı aldıktan sonra sonra bu domaini çalıştıracak birde sunucuya ihtiyaç duymaktayız. Çünkü aslında Domain aslında boş bir arsadan ibarettir. Hosting ise herhangi bir sunucunun içerisinde bize temin edilmiş alandır. İçerisinde Web Sitemizi , Projelerimizi , mail adreslerimizi ve diğer interaktif uygumalalarımızı v.s. tüm hizmetlerimizi yayınlayacağımız bize tahsis edilmiş alandır. Günün her saati çalışması gereken hiçbir şekilde kesintiye uğramaması gereken bir hizmet kalemidir.

 

7/24 Kesintisiz Hizmet

 

Sunucularımız 7 gün 24 saat boyunca kontrol altında özel bir alanda sistem mühendisleri tarafında prtg monitoring uygulamaları ile izlenmektedir. Herhangi bir hata durumunda anlık müdahale yapılmaktadır.

 

Muhteşem Hız

Türkiyedeki en hızlı alt yapıyı kullanıyoruz. Sunucularımızın internet hızı 400 Megabit ile çalışmaktadır. Bu da kullanıcıların sitenizi ve hizmetlerinizi çok daha hızlı erişmesini sağlamaktadır. Sunucunuz ne kadar hızlı ile siteniz ve diğer hizmetlerinizde o kadar hızlı çalışır. Bu yüzden bu çok önemlidir ve unutmayın hiçbir şey kaybolan zamanınız kadar değerli değildir.

 

Hosting Alırken neye dikkat etmem gerekiyor?

 

Hosting alırken aslında kullanım amacınıza uygun bir seçim yapmanız gerekmektedir. Web sitenizin boyutu , Mail sayısı ve boyutu ve aylık trafiğiniz ile hesaplama yapılarak bir ihtiyaç belirlenmesi daha uygun olacaktır.